Par mums

Mēs sagatavojām jums šo lapu. Tajā ir savākta visa informācija, kura var jums palīdzēt. Jums laikam ir daudz jautājumu. Šķirstiet tālāk un jūs viegli atbildēsiet uz tiem.

 

Ja jūs vēlaties pārveidot jūsu interjeru un piepildīt to ar jauniem tēliem, tad jūs griezāties tieši pēc adreses. Mūsdienīgo bilžu studija „ViarCanvas” piedāvā jūsu uzmanībai augstas klases produkciju par visizdevīgākajām cenām. Mēs sagatavojām jums tikai labākās moduļu gleznas, kurus būs grūti atrast citos veikalos.

 

Moduļu glezna – tie ir daži moduļi ar vienotu attēlojumu, kas ir sadalīts fragmentos. Ir nepieciešams atzīmēt, ka fragmenti var atšķirties viens no otra pēc izmēriem un formas, taču zīmējuma veselums no tā necieš. Pateicoties tam, rodas brīnišķīgs un ļoti neparasts efekts. Katra glezna tiek sadalīta moduļos, vadoties pēc attēlojuma mākslinieciskās kompozīcijas principa. Aizvien svarīgākie posmi paliks uzmanības centrā. Vienu un to pašu bilde var sadalīt fragmentos ar desmitiem paņēmienu, un katrs no tiem pa savam pārveidos telpas ģeometriju un stilu.

 

Arī gribam atzīmēt, ka gleznas, kuras pasūta mūsu salonā, izrotā dzīvokļus, kotedžas, kafejnīcas un restorānus, skaistumkopšanas salonus, viesnīcas, birojus un daudzas citas telpas.

 

Galvenās priekšrocības:

 

Šodien studija „ViarCanvas” ir gatava piedāvāt izvēlei saviem klientiem visdažādākās variācijas. Gleznu daudzveidība  ir plaša,  katrs var bez jebkādām grūtībām izvēlēties sev tieši to gleznu, kura viņam ir vajadzīga.

 

1 – Augsta drukas kvalitāte

Pateicoties vismūsdienīgākās profesionālās iekārtas izmantošanai, mūsu bildes iznāk spilgtas un piesātinātas. Bildēs, kuras ir nodrukātas tādā veidā, ir redzamas sīkākās zīmējuma detaļas, līniju precizitāte un gaismas pārejas. Drukāšanai uz audekla tiek izmantota tinte uz ūdens pamata, kas ir ekoloģiska un pilnīgi droša Jūsu veselībai.

 

2 – Milzīga attēlojumu izvēle

Mūsu galerija satur vairāk par 300 bildēm. Moduļu fotopanno kolekcija vienmēr tiek papildināta tīmekļa vietnē ar jauniem, svaigiem dizainiem. Katru reizi mēs izveidojam formas, kuras vēl neviens neredzēja.

 

3 – Augšupielādē savu

Ja Jūs neatradāt mūsu galerijā bildi, kura der Jums pēc visiem parametriem, vai gribat saņemt sava veida unikālo bildi, tad šajā gadījumā Jūs varat sniegt savu attēlojumu un mēs izveidosim bildi pēc jūsu izmēriem un vēlmēm.

Attēlojumu jūs varat atrast savā personīgajā bibliotēkā vai apmeklēt mūsu nodaļu „Augšupielādē savu”. Šajā nodaļā mēs jau sagatavojām jums ērto un saprotamo attēlojumu meklētāju interneta plašumos.

Moduļu bildei var derēt arī Jūsu pašu fotogrāfijas. Tāda bilde kļūst pa īstam unikāla – nekādi krāšņumi nesalīdzināsies ar Jūsu dzīves neaizmirstamiem momentiem. Bilde, kas ir izveidota pēc Jūsu personīgās fotogrāfijas, būs par lielisko dāvanu draugiem, kolēģiem vai radiniekiem. Pluss – tā ir ideālā dāvana jebkurām svētku svinībām.

 

Pēc attēlojuma izvēles mēs kopā ar Jums nolemsim, kā izskatīsies moduļu bilde: cik būs fragmentu, kādas formas un kāda izmēra tie būs. No fināla kompozīcijas būs atkarīga bildes vērtība.

Lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri daudz sīkākās informācijas saņemšanai. Viņš ar prieku pastāstīs par visām tehniskām un radošām iespējām. Viss ir vienkāršāk un pieejamāk, nekā liekas.

 

4 – Mākslinieciskie triepieni

Tagad mēs arī varam Jums piedāvāt māksliniecisko eļļas triepienu uzgleznošanu jebkurai bildei no mūsu kataloga vai pēc Jūsu fotogrāfijas. Mūsu mākslinieks uzliks triepienus attēlojumam virsū, kas piešķirs vēl izteiksmīgāko tekstūru un apjomu. Tādu bildi ir grūti atšķirt no gleznas, kas ir uzgleznota ar eļļu. Šajā nolūkā vienkārši paziņojiet par to mūsu menedžerim pa tālruni 29928547 vai uzrakstiet mums uz e-pastu viarcanvas@gmail.com.

 

5 – Izgatavošanas termiņš

Mēs operatīvi apstrādājam pasūtījumus un piegādājam tos maksimāli īsos termiņos.

 

6 – „Dizainera bezmaksas palīdzība un iespēja „UZLAIKOT” bildi līdz pirkumam”.

 

Gribat vēl pirms pirkuma paskatīties, kā izskatīsies moduļu bilde Jūsu interjerā? Bet praktiski neviens veikals nesniedz tādu pakalpojumu bezmaksas. Un Jums nāksies uz savu galvu, uz savu risku pirkt moduļu bildi. Tikai pēc tam Jūs redzat, kā tā izskatās jūsu interjerā.

 

Taču mūsu gadījumā Jūsu ērtībai mums ir šis serviss. Jūs varat patstāvīgi izvēlēties vairākus bilžu variantus (daudzums praktiski nav ierobežots, kaut 5, kaut 20) un pateikt mums: „Es gribētu redzēt, kā viss tas izskatīsies manās mājās”, un mēs ar prieku veiksim Jums prezentāciju.

Ja Jums ir grūti izvēlēties bildi patstāvīgi, tad mūsu profesionālais dizainers labprāt veiks Jums visoptimālāko variantu izraudzīšanu jūsu interjeram, ņemot vērā Jūsu vēlēšanos.

Kas ir jāizdara:

Nosūtīt mums vēstuli pa elektronisko pastu viarstudia@gmail.com, kurā ir nepieciešams uzrakstīt savas vēlēšanās.

 

1) sižets (ziedi, pilsētas, daba, cilvēki utt.)

2) izmēri

3) krāsu gamma

4) Vārds un tālruņa numurs sakariem

 

Un pievienot sienas attēlojumu, kur gribat pakārt bildi. Vēlams aprakstīt ar vārdiem, kur tieši uz fotogrāfijas Jūs gribat pakārt bildi.

Par atbildi Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka pieteikums ir pieņemts. Šajā pašā vai nākamajā dienā Jūs saņemsiet fotomontāžu!

Grozs ir tukšs!